+420 604 608 557     info@pixelfield.cz
 

Optimalizace pro vyhledávače

Stručné základní informace, které potřebujete o SEO znát

Co je to?

Pro úspěch Vašeho webu je zásadní jeho pozice na relevantní klíčová slova ve výsledcích vyhledávačů. Jednoduše – firma prodávající například dřevěné podlahy jistě ocení, když bude její web při vyhledávání klíčového slova „dřevěné podlahy“ na předních místech první stránky výsledků vyhledávání. Zajistí ji to totiž stálý přísun návštěvníků webu a tak i potenciálních zákazníků.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) je soubor technik a strategií, které by měly Vašemu webu při správném využití takové postavení zajistit. Schválně ovšem píšeme „měly by“, protože optimalizace pro vyhledávače je formou marketingu s nejistým výsledkem a ani velká IT firma s letitými zkušenostmi Vám nemůže stoprocentně zajistit úspěšnost těchto technik. Proto si Pixelfield účtuje odměnu jen za dosažené objednané výsledky!

On-page faktory

Ikdyž se o nich moc nemluví,jsou on-page faktory pro správnou optimalizaci naprosto nezbytné. Jedná se o prvky ovlivňující pozici stránky, které se nacházejí přímo na samotném webu. Do této kategorie tak patří správně napsané texty na jednotlivých stránkách webu, optimalizace meta značek každé stránky webu a dále také třeba správně vybraná doména.

SEO2

V dnešní době se neustále probírá jen budoucnost linkbuildingu, až se nám zdá, že lidé zapomněli na on-page faktory a poučku „Kvalitní obsah na prvním místě“. My se naopak této poučky držíme a místo abychom zahrnovali klienta složitými linkbuildingovými teoriemi, snažíme se mu raději doporučit, aby web a celý jeho obsah byl v první řadě kvalitní, originální a informačně bohatý. Ocení to nejen vyhledávače, ale hlavně návštěvníci webu.

Off-page faktory

X možných metod získávání zpětných odkazů už Google prokoukl a začal je penalizovat. Dříve záleželo Googlu pouze na jeho hodnocení webu (PageRank) a právě na počtu zpětných odkazů vedoucích na Váš web. Poslední léta ale vydává další a další aktualizace algoritmu vyhledávání s cílem nabídnout vyhledávajícím opravdu ty nejkvalitnější a nejrelevantnější weby vzhledem k jejich dotazu.

SEO3

Tato snaha Googlu opět podporuje naší zásadu tvořit hlavně kvalitní a zajímavý web. V případě úspěchu této strategie totiž získáme stránku, která má stálou návštěvnost a lidé na ni sami začnou odkazovat. Říká se tomu linkbaiting. Další zajímavou a přínosnou metodou může být v případě optimalizace firemního webu psaní odkazujících PR článků na různé weby k tomu určené, případně na vlastní blog.

Ideální SEO

Leckdy může neprofesionální optimalizace výrazně uškodit webu, místo aby mu pomohla. Při používání technik, které Google po updatech považuje za nepovolené, může dojít k penalizaci webu, což by ho mohlo na nějakou dobu téměř odstavit od proudu návštěvníků a Vaše podnikání tak připravit o možné zisky.

SEO4

Naše společnost pro Vás vytvoří komplexní SEO strategii, která zkvalitní a opraví Váš web a zajistí, aby byl pro roboty vyhledávačů velkou autoritou a byl tak řazen na Vámi objednaných pozicích pro daná klíčová slova. Jelikož si nechceme nechat platit za nedokonalou práci, účtovat Vám za SEO budeme pouze měsíční poplatek v případě, že web dosáhl stanoveného umístění ve výsledcích vyhledávačů. Platíte jen za úspěšné výsledky.


Zanechte nám telefon a my se Vám ozveme!