+420 604 608 557     info@pixelfield.cz
 

SEO analýza

Napravíme Váš web a dostaneme Vás navrchol!

SEO analýza je dokument zabývající se ruznými faktory ovlivňujícími hodnocení webu vyhledávači, jednak optimalizací samotných webových stránek na zvolená klíčová slova a celkovou kvalitou stránek (tzv. on-page faktory SEO), jednak počtem a kvalitou zpětných odkazů na web (off-page faktory SEO). Snaží se zachytit a přehledně popsat současnou pozici webu u dvou v ČR nejvíce využívaných vyhledávačů Google.com a Seznam.cz.

Pomocí řady internetových nástrojů určujeme současný stav webu a jeho pozici na internetu. Tento proces je rozdělen do několika kapitol, z nichž každá kromě konkrétních sesbíraných dat a zjištění obsahuje i jednoduché vysvětlení důležitých pojmů pro laického čtenáře, který se v oblasti internetového marketingu příliš nevyzná.

Nejsme internetový „analyzátor“, naší SEO analýzu provádí zkušený SEO konzultant, který přihlédne i k Vašemu oboru podnikání, konkurenci a cílům. Také podle těchto aspektů je pak schopen vymyslet ten pravý směr, jakým by se měla Vaše společnost dále ubírat.

Z důkladné analýzy pak vychází námi navrhované řešení s cílem zlepšení pozic webu ve výsledcích vyhledávání na určená klíčová slova. Analýza také slouží k prozkoumání dalších možností propagace webu pomocí PPC kampaní a jiných metod placené internetové reklamy, stejně jako hledá nejlepší strategii pro prezentaci dané firmy skrze sociální sítě a další nová média. Navrhovaná řešení jsou v závěru celé práce promítnuty do konkrétní nabídky dalších služeb společnosti Pixelfield.

Kombinací SEO, SEM a dalších forem internetové propagace, jako například podpůrných stránek o jednotlivých produktech a službách firmy, kampaních na sociálních sítích a podobně, lze docílit stabilního přísunu zákazníků, který je pro firmu výhodnější a levnější, než běžné formy reklamy. Cílem našeho auditu situace webu je navrhnout Vaší firmě tu nejvýhodnější kombinaci různých forem internetového marketingu, které pro Vás můžeme následně kvalitně a komplexně zajišťovat. Podle základní analýzy těchto faktorů několika internetovými nástroji a následnému porovnání výsledků webu s výsledky konkurenčních stránek můžeme zjistit, na čem a jak je třeba v rámci SEO zapracovat.


Zanechte nám telefon a my se Vám ozveme!