+420 604 608 557     info@pixelfield.cz
 

ePrvníPomoc.cz

ePrvníPomoc.cz

Bojíte se situací, kdy jde o život? Je to přirozené, ale přesto můžete být tím, kdo aktivně pomůže a zachrání druhému život. Ač se to mnohým z nás nezdá, nejsme nesmrtelní. Na každém kroku jsme vystaveni faktu, že se nám může něco nepěkného přihodit. Jízdou ve voze, jízdou na kole, při práci ať už v kanceláři, nebo u stroje v továrně. Všude. Přitom jistota, že víte jak pomoci člověku v bezvědomí, jak oživit srdce a obecně jak resuscitovat, je k nezaplacení.

V e-learningovém kurzu první pomoci se dozvíte, jaké jsou legislativní opatření pro poskytnutí první pomoci, jak přivolat odbornou pomoc a jak se na pomoc vědomostně a psychicky co se nejlépe připravit. Dozvíte se také, jak pomoci při úrazových stavech (popáleniny, pády z výšek) a jak při neúrazových, jako jsou infrakt, mrtvice či běžný vyražený dech.

Kurz první pomoci je určen pro dvě skupiny uživatelů. Může si jej dovolit jednotlivec, jenž projde kurzem s vědomím, že investuje do sebe a svého vzdělání. Stejně tak jej mohou využít firmy, kterým nabízíme kurzy první pomoci pro jednoho až 1000 zaměstnanců. Více informací o kurzech se dozvíte v sekci O projektu.

Ve všech sekcích portálu eprvnipomoc.cz je možnost otevření rychlé nápovědy pro další možné kroky. Využijte ji! A nikdy se na tomto portálu neztratíte.